افتخار ما سرعت و کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و رقابتی است که در طول سالها فعالیت و خدماتمان موجب خرسندی و رضایت 100% مشتریان عزیز گردیده

سوله,سوله سبک,ساخت سوله,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,سوله استاندارد,طراحی سوله,بهترین متریال سوله,امیر سوله,سوله محکم,سوله مقاوم،سوله قوسی

شرکت ها و گروه های مختلفی در زمینه ساخت و طراحی سوله با برندهای مختلف فعالیت می کنند. اما انتخاب بهترین سوله ساز از بین کارفرمایان کاری بس دشوار است. از آنجا که سوله به عنوان پایه و اساس محسوب می شود انتخاب سازنده سوله که در این زمینه کارهای موفق و خوبی داشته باشد مهم است. گروهی که علاوه بر آشنایی با شرایط جغرافیایی محیط مدنظر و لحاظ آنها در ساختن سوله، دارای تیم طراحی و اجرای قوی و مجربی در زمینه ساخت سوله داشته باشد. تا با ابزارهای مناسب و متریال های مرغوب به ساخت یک سوله مستحکم و با قیمت مناسب بپردازد و این موارد موجب پیشی گرفتن امیر سوله از رقبای کاری و انتخاب اول مشتریان محترم گردیده


سوله | ساخت سوله | سوله دست دوم
    تیم اجرایی و سازنده سوله​​​​​​​

سوله،امیر سوله،ساخت سوله،اجرای سوله، ازپی تا کلید،اسکلت فلزی،سوله دست دوم،خریدوفروش سوله،املاک صنعتی،ساخت اسکلت فلزی،سوله سبک،کف سازی سوله،سقف سوله،دیوار چینی،ساندویچ پنل سقفی،ساندویچ پنل،سوراخکاری پروژه ای،اسکلت فلزی جوشی،اسکلت فلزی پیچ و مهره،طراحی سوله،قیمت سوله،هزینه سوله،اجاره سله،نقشه سوله،سازه فلزی،برش کاری،دستگاه برش،شکل بر،تک شعله،سوله صنعتی،,amir soole,amir sule,soole,sule,sakhte soole,sakhte sule,eskelete felezi,امیرسوله،سوله ارزان،سوله سبک،دیوارچینی سوله،سقف سوله،سوله از پی تا کلید،سوله خرپایی،خرپا،ساخت سوله،سوله گاوداری،سوله کارخانه

ما در اینجا تمامی اطلاعات ساخت سوله را در اختیار شما قرار می دهیم
بهترین سازنده سوله باید دارای این امکانات باشد:

1 - تیم طراحی مجرب و کاردان
اولین رکن اصلی شرکت سازنده سوله دارا بودن تیم طراحی مجرب و کاردان و  مشرف به عملیات ساخت است چرا که در بسیاری از موارد طراحی دیده شده طراحی سوله به صورت کپی برداری و یا طراحی و محاسبات با معایب زیادی در اختیار کارفرما گذاشته شده که در مراحل عمدتاً غیر اصولی و غیر استاندارد و غیر قابل اجرا می باشد. لذا شرکت سازنده سوله باید به گونه ای انجام دهد که اولاً در صورت وجود نقشه اولیه با آن مطابقت داشته باشد دوماً در کمترین وزن و دارا بودن تمامی موارد استاندارد سازی جهت گرفتن تائیدیه نظام مهندسی را در برگیرد. سوماً زمان اجرا بدون کوچکترین خطایی سوله نصب گردد. در بسیاری از موارد طراحی سوله دیده شده که جهت سهولت در گرفتن تائیدیه نظام مهندسی سازه سوله با وزن بیشتر از مورد نیاز محاسبه گردیده که این موضوع با کنترل فایل SAP طراحی توسط افراد متخصص به راحتی قابل بررسی می باشد.
امیر سوله اعلام میکند که یکی از بهترین و متخصص ترین تیم های محاسباتی و طراحی در کشور عزیزمان ایران را در اختیار دارد که یکی از دلایل انتخاب امیر سوله توسط مشتریان گرامی به عنوان انتخاب اول و اصلی ، داشتن چنین تیم کاردانی است.

2 - پرسنل اجرای سوله
وجود افراد خبره و متخصص در هر شغل و حرفه ای باعث به وجود آمدن کیفیت و پیشرفت آن می گردد.
در استفاده از نیروی انسانی در ساخت سوله به ترتیب از تیم طراح - برشکار – مونتاژکار – قطعه زن - جوشکارها – پرسنل کارگاه سند بلاست و تمیزکار –نیروی رنگ آمیزی – گروه بارگیری و حمل و اکیپ نصاب سوله هر کدام به صورت مستقل و مجزا باید عمل کند که در بعضی از کارگاه های کوچک ساخت دیده شده که برای تمامی موارد یاد شده از یک گروه به صورت مشترک استفاده می گردد که این مسئله در ساخت سوله های کوچک و بودن نظارت و نیاز به کیفیت صورت می پذیرد. اصولاً یک نیرو نمی تواند هم برشکار و مونتاژکار و قطعه زن و جوشکار و رنگ کار و نصاب خوبی باشد.
از دیگر افتخارات امیر سوله در اختبار داشتن پرسنل اجرایی مجرب بوده که هر کدام از افراد خبره و متخصص در یکی از مراحل ساخت می باشند و همین موضوع باعث اشتغال متخصصان زیادی در امیر سوله شده.

3 - کارگاه ساخت سوله
یک کارگاه ساخت سوله خوب همچون رستوران خوب است که همیشه پر از مشتریست یعنی جهت انتخاب یک سوله ساز خوب اول باید از کارگاه و محل ساخت سوله بازدید به عمل آید و اگر هر یکی از مراحل تولید و مونتاژ- جوش و رنگ دارای قطعات در حال اجرا بود هم می توان کیفیت هر یک از مراحل ساخت سوله را بررسی نمود و هم میزان وجود مشتری را که البته علی الرغم رکود شدید بازار امیر سوله افتخار دارد در تمامی فصول سال در حال ساخت سوله برای تمامی نقاط ایران و کشورهای همسایه می باشد.
                            
4 - ماشین آلات و ابزار آلات
یکی از موارد مهم در فرایند ساخت سوله استفاده از ماشین آلات و ابزارآلات پیشرفته و کافی است که در این زمینه امیر سوله از معدود کارگاه هایی است که دارای بهترین ، با کیفیت ترین و جدیدترین ماشین آلات و ابزارآلات می باشد.

5 - متریال ساخت سوله مرغوب
در ساخت سوله از ورقهای ضخیم پروفیل – زد – نبشی –ناودانی تیرآهن- ورقهای پوششی – عایق ها – میل گرد- رنگ و پیچ و مهره و غیر استفاده می شود که همچون کالاهای دیگر می توان از جنس مرغوب یا نامرغوب استفاده نمود که این موضوع در ساخت و رنگ و نصب سوله تاثیر به سزایی دارد و عمدتاً از فولاد St37 استفاده می گردد و در فولادهای با مقاومت بیشتر یا کمتر نوع و فرمول جوشکاری بسیار حائز اهمیت است. متریال بر روی قیمت سوله تاثیر می گذارد.
استفاده از متریال های مرغوب با قیمتی بسیار مناسب یکی دیگر از مواردیست که امیر سوله را انتخاب اول مشتریان عزیز گردانده.
​​​​​​​
6 - توانایی اجرای 0 تا 100 سوله
ساخت سوله شامل طراحی- اجرای فونداسیون- کف سازی- ساخت و رنگ و نصب اسکلت فلزی سوله – پوشش سقف و بدنه سوله –دیوار چینی و درب و پنجره می باشد که یک سازنده مقتدر همچون امیر سوله دراین زمینه توانائی اجرای تمامی موارد فوق را دارد. مقاله ساخت سوله از پی تا کلید را بخوانید.

بهترین سوله ساز برای شما کیست؟​​​​​​​

جهت مشاوره رایگان و برآورد هزینه با کارشناسان امیر سوله تماس بگیرید.