افتخار ما سرعت و کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و رقابتی است که در طول سالها فعالیت و خدماتمان موجب خرسندی و رضایت 100% مشتریان عزیز گردیده
سوله دست دوم | سوله | ساخت سوله|سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,سوله صنعتی,سوله کارکرده

سوله دست دوم | ساخت سوله | سوله

    ​​​​​​​خرید و فروش سوله دست دوم

سوله دست دوم : در این مقاله قصد دارم توضیحات مختصری از سوله های دست دوم و نکاتی که برای انتخاب و خرید سوله دست دوم حائز اهمیت است را برای شما کاربران محترم عرض کنم:

سوله های دست دوم موجود در بازار به دو نوع می باشند:
1 - سوله های دست دومی که از ورق های مانند ورق لوله یا ورق های با کیفیت کم ساخته می شوند که بعضا به عنوان سوله دست دوم فروخته می شوند.
 این سوله ها بیشتر برای انباری که محصولات با ارزش کم در آن انبار می کنند یا سوله های مرغداری ، دامپروری و… و در کل برای سوله هایی که اهمیت کمتری دارند بهتر است استفاده شوند

برای اطلاعات بیشتر در مورد نوع اول سوله های دست دوم موجود در باراز پیشنهاد میکنم حتماً مطلب لیست قیمت سوله دست دوم را مشاهده کنید.

2 - سوله هایی که نصب شده اند و بعد از مدتی بنا به دلایلی باز می شوند.
 
این سوله ها از لحاظ کیفیت به دو نوع تقسیم می شوند:

2-1 _ سوله های دست دوم با کیفیت خوب و عمر کم (معمولا عمر بین یک سال تا پانزده سال)

 این نوع سوله های دست دوم را برای هر نوع کاربری می توان استفاده کرد ولی قبل از استفاده باید سوله مورد محاسبات مجدد قرار گیرد.
 
2-2 _ سوله های دست دوم با کیفیت پایین و عمر زیاد( بالاتر از بیست سال)

 این نوع سوله های دست دوم مانند سوله های ساخته شده با کیفیت کمتر بهتر است برای انباری که محصولات با ارزش کم در آن انبار می کنند یا سوله های مرغداری ، دامپروری و… و در کل برای سوله هایی که اهمیت کمتری دارند استفاده شوند

در خرید سوله دست دوم چند مورد حائز اهمیت است که شامل : طول ، عرض و ارتفاع (جهت مکان مورد اجرای سوله) میشود و اهمیت ویژه دارد.

به هنگام خرید سوله دست دوم مخصوصا سوله دمونتاژ شده روی زمین و یا نصب نشده تضمین اجرای صحیح نصب سوله و بدون عیب بودن آن از فروشنده الزامیست چراکه در بعضی موارد دیده شده سازه هایی که به علت معیوب بودن در اجرا نصب نگردیده و به صورت سوله دست دوم فروخته شده ، خریداران را در زمان نصب سوله متحمل هزینه های زیاد و پنهانی نموده است.
​​​​​​​
برای خرید سوله دست دوم باید توجه کرد که آیا طول، عرض و ارتفاع سوله با مشخصات درخواستی خریدار مطابقت دارد یا خیر. در بسیاری از موارد دیده شده زمان ارائه مشخصات طول و عرض سوله، بعضی اوقات آکس تا آکس اندازه داده شده و بعضی اوقات پشت تا پشت و در زمان اجرای فونداسیون سوله دست دوم بعضا برعکس اجرا شده و همین امر باعث می شود نصب سوله امکان پذیر نگردد و مشکلات زیادی ایجاد می نماید و یا در مواردی امکان اینکه قبل از آنکه خرید سوله دست دوم صورت پذیرد، فونداسیون اجرا شده و در کنترل ابعاد طولی و عرضی هریک از طرفین خریدار و فروشنده سوله دست دوم ابعاد را در آکس تا آکس و پشت تا پشت جابه جا گفته و دچار مشکل شوند و پس از هزینه های مکرر این سوله دست دوم از سوله نو هم گران تر تمام می شود.

سوله دست دوم | سوله | ساخت سوله|سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارکرده

نکات مهم در رابطه با انتخاب و خرید سوله دست دوم

سوله دست دوم و نکات مهمی که در رابطه با انتخاب و خرید سوله دست دوم باید در نظر گرفت عبارتند از :

1.     به تغییر شکلها ی سوله دست دوم خیلی باید دقت شود تغییر شکل و دفورمه شدن زیاد سوله دست دوم موجب مشکلاتی در نصب مجدد سوله دست دوم می شود

2.     قبل از نصب سوله دست دوم یک شابلن از یک فریم سوله دست دوم بسازید تا فاصله آکس به آکس دهانه سوله دست دوم مشخص شود بعد نصب را انجام دهید.

3.      در صورتی که سوله دست دوم خیلی سنگین باشد با سوله استاندارد محاسبه شده مقایسه کنید ممکن است از لحاظ قیمت سوله استاندارد ارزانتر از سوله دست دوم سنگین باشد.

4.     جوش های سوله دست دوم چک شوند.در صورتی که این مطلب برای شما مفید واقع شد ، لطفاَ با گذاشتن نظر خود ما را در بهبود کیفیت مطالب سایت یاری نمایید.

 
یکی دیگر از خدمات امیر سوله خرید و فروش سوله های دست دوم استاندارد می باشد.

جهت خرید و فروش سوله های دست دوم و جهت اطلاع از موجودی میتوانید با امیر سوله تماس بگیرید.

در ادامه شما را با نکات مهمی که هنگام خرید سوله دست دوم باید به آنها توجه کرد آشنا میکنیم، پس با ما همراه باشید.

شاید تماشای این مطالب نیز برای شما مفید باشد :

ساخت سوله از پی تا کلید

سوله و انواع آن

ساخت سوله

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه های ارسال شده:​​​​​​​
​​​​​​​

مجید نوازی گفت :   1399/01/18

ممنون بابت مطالبی که در سایت قرار دادین خیلی بدردم خورد.

پاسخ داده شده توسط حسام هاشم پور : 1399/01/18
  برای گذاشتن دیدگاه و  اینکه از سایت ما دیدن کردید سپاسگزاریم و باعث دلگرمی ماست که مطالب سایت برای شما مفید واقع شده.