سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه

سوله سبک

سوله سبک به آن دسته از سازه‌های لوله‌ای گفته می‌شود که در مقایسه با سازه‌های مشابه دیگر وزن کمتری دارد، به همین جهت برای این سازه‌ها از عبارت سوله سبک استفاده می‌شود. سقف این نوع سازه فلزی طبق محاسبات خاص به صورت شیب دار طراحی می‌شود.

سازه های فوق سبک لوله ای که به صورت پیش ساخته هستند و در محل نصب می‌شوند، سرعت اجرای کار را بسیار  سریع کرده اند. همچنین این مزیت سبب شده است تا سوله ساز بتواند اسکلت ساختمان را در کارگاه خود آماده کند و درگیر مشکلات ساخت و ساز در محل کارفرما نشود.
 
همان طور که میدانید امروزه با بالا رفتن هزینه های مربوط به ساخت و ساز، دیگر ساختمانهای بتنی بزرگ جای خود را به سازه های فلزی سبک داده اند. در گذشته از سوله های سنگین استفاده میشد. اما این سوله ها علاوه بر اینکه پرهزینه و سنگین بودند، زمان زیادی هم صرف ساخت و نصب انها میشد. با پیشرفت تکنیکهای سبک سازی، امروزه از سوله های سبک برای موارد متعددی استفاده میشود. این سوله ها بدلیل دارا بودن مزیتهای زیاد جای سوله های سنگین را گرفته اند. علاوه بر اینکه زمان کمتری صرف ساخت و نصب انها شده و از نظر هزینه هم مقرون بصرفه خواهند بود. کارگاه امیر سوله به همراه تیم متخصص و با تجربه خود، قادر به ساخت و نصب انواع سوله سبک میباشد.

سوله های سبک دارای قابلیتهای زیادی میباشند به همین دلیل به راحتی میتوان از انها در تمامی موارد استفاده کرد.

ساخت سوله های سبک بر مبنای تکنیکهای سبک سازی سوله انجام میشود. در حقیقت امروزه سازندگان سوله سعی میکنند به جای تولید سوله های سنگین بدنبال تکنیکهایی برای ساخت سوله هایی با وزن کم و سبک هستند.

ویژگی های خاص سوله سبک:

سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه

برای سوله سبک می‌توانیم ویژگی های زیادی را برشماریم که همگی نشان از برتری های این سازه دارند. با این حال، در ادامه می‌توانید چند مورد اصلی را مشاهده کنید:


1 - قیمت سوله سبک یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع سازه می‌باشد.
2 - نصب سریع به دلیل ساخت قطعات سوله در کارگاه سوله ساز و سپس انتقال و سرهم بندی در محل پروژه.
3 - سوله سبک مقاوت بالایی دارد و دفترچه محاسبات نظام مهندسی ارائه می شود.
4 - زیبایی سوله سبک در مقایسه با سازه‌های دیگر که طراحی ساده‌ای دارند.
5 - تغییر محل سوله باتوجه به ساختار سازه که اتصالات از طریق پیچ و مهره است.
6 - هزینه های کمتری برای حمل و نصب این سوله ها صرف خواهد شد.

سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه

سوله سبک ارزان، (کم هزینه)

گفتیم که سوله سبک در مقایسه با سایر سازه‌های مشابه خود وزن کمتری دارد، این اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در این نوع سازه می‌باشد. بنابراین قیمت سوله سبک تفاوت قابل توجهی با سازه‌های سنگین دارد. اما لازم است که بدانید این سازه از مقاوت بالایی برخوردار می‌باشد و می‌تواند شرایط محیطی دشوار (بارش شدید باران و تگرگ، برف، وزش باد و طوفان، زلزله و …) را تحمل کند. در نتیجه سوله سبک استقامت بالایی دارد.
شاید بخواهید سریعا بدانید که هزینه ساخت سوله سبک چقدر خواهد بود؟ اما از آنجا که هر پروژه شرایط خاص خود را دارد و همچنین قیمت مواد اولیه به طور مداوم در حال تغییر هستند، بدین منظور می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.
قیمت سوله سبک در مقایسه با سازه‌های مشابه تا ۳۰ درصد کمتر است.
مجددا اشاره می‌کنیم که سوله سبک را نباید سازه‌ای ضعیف و بی کیفیت دانست. سوله سبک سازه‌ای مدرن است که در آن استفاده از فولاد بهینه سازی می‌شود و به لحاظ مقاوت و کارایی با سوله‌های سنگین برابری می‌کند.
مواردی که به هنگام استعلام قیمت باید بدانید:
·         ابعاد سوله
·         دهانه سوله
·         نوع فونداسیون سوله

امیر سوله با داشتن نیروی انسانی مجرب و دانش لازم توانسته است در این زمینه پیشگام باشد و پروژه‌های مختلفی را در سراسر ایران و کشورهای همسایه اجرا کند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با متخصصان ما تماس بگیرید.

امیر سوله ، سازنده انواع سازه های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای

امیر سوله ، سازنده انواع سازه های فلزی جوشی و پیچ و مهره ای

افتخار ما سرعت و کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و رقابتی است که در طول سالها فعالیت و خدماتمان موجب خرسندی و رضایت 100% مشتریان عزیز گردیده