سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه

لیست قیمت سوله دست دوم

      لیست قیمت سوله دست دوم

به دنیای سوله دست دوم خوش آمدید. در اینجا نکاتی را درباره سوله دست دوم و لیست قیمت سوله دست دوم به شما میگوییم که باعث سود آوری بسیار زیادی برای شما خواهد شد.

در این مرحله قصد داریم در مورد شرکت هایی که از لیست قیمت سوله دست دوم صحبت می کنند ، صحبت کنیم و به شفاف سازی و مطالب مهمی در مورد لیست قیمت سوله دست دوم بپردازیم.

پس همراه ما باشید…


اگر قصد خرید سوله دست دوم دارید ، لطفا کمی زمان بگذارید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

آیا سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است؟؟؟

ساخت سوله در بازار به دو صورت نو و کارکرده خرید و فروش می شوند ، که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات مختص به خود را دارند .

طبق تحقیقاتی که ما به آن پرداخته ایم و تحقیقات میدانی که کردیم متوجه شدیم که ، آمار فروش سوله دست دوم در این روزها افزایش چشم گیری داشته است. پس بر آن شدیم برسی کنیم تا بفهمیم مشکل کار از کجاست ، آیا میزان مالکان فروشنده سوله با میزان فروش سوله دست دوم برابر است؟؟؟؟

قدم اول –  بررسی کردیم که چه میزان مالکان سوله ها ، حاضرند با قیمت های سرشکن شده سوله های خود را به دلالان بفروشند و آیا واقعا این کار توجیه اقتصادی دارد؟

پاسخ این سوال : خیر مالکان هیچ دلیلی برای فروش سوله دست دوم خود ندارند ، زیرا کاربری تمام زمین هایی که در آنها سوله سازی شده صنعتی است و قطعا دلیلی برای تغییر کاربری ندارند ، چون همه میدانیم که یک زمین با کاربری صنعتی ارزش بیشتری در مقایسه با کاربری هایی مثل مسکونی و تجاری دارند.

سوال: خب شاید بخواهند سوله خود را بزرگتر کنند!!!!؟

جواب: می توانند بدون فروش آن سوله و فقط با اضافه کردن سوله جدید به هر طرف که مایل هستند ، مساحت سوله خود را با هزینه بسیار پایینتر افزایش دهند.

قدم دوم –  با ایجاد کردن سایتهایی موقتی و بازاریابی در اینترنت ، میزان درخواست کاربران برای خرید و فروش سوله دست دوم را مقایسه کردیم و جالب هست که بدانید در هر روز میانگین ۱۸ مشتری برای خرید و اطلاع از لیست قیمت سوله دست دوم با ما تماس می گرفتند و جالب اینجاست که فقط سه نفر در طول یک سال با ما برای فروش سوله خود تماس گرفتند.

((( سوله های نو که در کارگاه امیر سوله ساخته می شوند همگی می توانند تمام آیین نامه های نظام مهندسی را پاس کنند و در نهایت قیمت بسیار پایینی داشته باشند. شما می توانید با کلیک بر روی قیمت سوله نو ، لیست این قیمتها را ملاحظه فرمایید.  )))

سند هایی درباره دروغ گویی دلالان سوله دست دوم با توجه به نکات متن بالا
                                                                                    آمار فروش سوله دست دوم

همانطور که در تصویر بالا می بینید ما برای اثبات صحبتهایمان یک آزمایش بسیار ساده ای در یکی از سایتهای معتبر گوگل انجام دادیم که ، شما هم می توانید با چند کلیک ساده در سایت  https://trends.google.com/trends/?geo=IR   خودتان هم مشاهده بکنید.

اصولا اگر دلالان بخواهند سوله دست دوم از مالکان سوله بخرند ، باید آگهی هایی در اینترنت ثبت کنند از قبیل:

۱- خرید سوله دست دوم 

۲- خریدار سوله دست دوم

و همچنین برای فروش سوله دست دوم به متقاضیان باید آگهی هایی ثبت کنند مثلا با عنوان ( فروش سوله دست دوم )

خب ما همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید ، به مقایسه این سه کلمه در بازه زمانی ۱۲ ماهه پرداختیم و متوجه شدیم که ، در یک سال گذشته هیچ کاربری عبارت ( خرید سوله دست دوم ) و ( خریدار سوله دست دوم ) که با رنگ آبی و قرمز در عکس بالا نمایان است را در گوگل جست و جو نکرده تا بتواند خریداری برای سوله دست دوم خود پیدا کند ، زیرا واقعا بسیار نادر هست که مالکی سوله دست دوم خود را بفروشد.

و برعکس ، این را می بینید که عبارت (فروش سوله دست دوم) که با رنگ زرد در نمودار بالا نمایان است ، از طرف کاربران بسیار زیاد سرچ و جست و جو شده است و این نشان می دهد که تقاضای سوله دست دوم از طرف کاربران در روز ، بیش از ۷۰ مورد است اما عرضه واقعی سوله دست دوم صفر بوده است.

فروش سوله دست دوم و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است !!!!​​​​​​​

خب با توجه به مطالب پیش گفته یک سوال پیش می آید که چطوری این همه سوله دست دوم در بازار هست؟ و چطور برخی از سایتها لیست قیمت سوله دست دوم در آگهی شان می گذارند!!!!!

فروش و لیست قیمت سوله دست دوم یک دروغ بزرگ است و اصولا دلالان با استفاده از آهن های ضایعات سوله های بسیار بی کیفیت با آهنهای بی کیفیت و خورده شده به هم جوش می دهند و سپس سنگ می زنند و در آخر رنگ می کنند تا شما متوجه این نشوید.

سوال: چطور می توانند  قیمت آهن را کمتر حساب کنند؟

یکی از راه های خرید ورق ارزان ، خرید ورق نوردی می باشد. ورق نوردی که اصولا با ضخامت ۸ و ۱۰ در سوله دست دوم استفاده می شود از ورقها لوله و تانکر های از رده خارج استفاده می شود. به عنوان مثال شرکت نفت لوله هایی با قطر زیاد دارد که در فواصلی معین به دلیل فشار زیاد این لوله ها را تعویض می کنند و سپس لوله های قدیمی را به عنوان ضایعات می فروشند، خریداران روی آنها را برش می دهند و سپس نورد می کنند و دوباره به ورق تبدیل می کنند و به فروش می رسانند. برای اثبات این حرف کافی است سرچ کنید خرید ورق دست دوم نوردی و نتایج را خودتان ببینید، حتی می توانید یک قدم هم جلوتر بروید و تماس بگیرید به عنوان خریدار و موارد مصرفش را هم بپرسید….

                                                                                   ورق های نورد شده گازی


نکته جالب : با توجه به آماری که به شما ثابت شد امتحان کنید و به یکی از دلالانی که سوله های دست دوم می سازند و لیست قیمت سوله دست دوم در آگهی شان گذاشته اند ، زنگ بزنید. شما هر ابعاد سوله ای را که بخواهید میگویند داریم!!!!!
خب برادر من عطاری نیست که هر سوله را تو یک شیشه نگه داشته باشند که !!!!

ابعاد سوله بسیار وسیع و جاگیر است و برای نگهداری آن فضای خیلی بزرگی نیاز دارد، میدانید چقدر هزینه نگهداری آن می شود اگر واقعا سوله دست دوم وجود داشته باشد و دپو شده باشد؟؟!!!

اصلا تصور کنید موارد پیش گفته را نمی دانید و اما یک موضوع دیگه: مگر بار برف در شهر های ایران یکی هست؟ خب معلوم است که نه ، مثلا سوله ای که در تهران ساخته شده معلوم است که ، برای بار برف تهران محاسباتش انجام شده و دفترچه محاسبات آن مثلا برای نوشهر بدرد نمی خورد و دارای استاندارد های لازم نیست و قطعا با یک برف شمال مثل برف دو سال پیش قطعا فرو می ریزد.

مثال دیگر:

ساخت سوله در مازندران بسیار متفاوت است با استان های دیگر و جالب اینجاست که حتی در شهر های مختلف یک استان هم این بار ها متفاوت است مثلا در ساخت سوله در ساری، محاسبات با ساخت سوله در سوادکوه هم که در همان استان هست متفاوت می باشد.

اصلا باز هم بیاییم و همه صحبتهای قبلی را فراموش کنیم.

خب مگر آهن به مرور زمان زنگ نمی زند و خوردگی در اون ایجاد نمی شود؟؟؟ پس حتی در صورت صحیح بودن دفترچه محاسبات با تحلیل رفتن آهن آلات سوله دست دوم روبرو هستید.

همچنین بخوانید: کلیاتی در رابطه با اجرای سوله
 

                            ساخت سوله دست دوم شرکت تولیدی حوله بافی ملی ایران بر اثر بارش برف تخریب شد و تعطیل شد!!!!

کافیه سرچ کنید و تحقیق کنید در مورد عکس بالا

اگر تا الان قانع نشده اید، مشکلی نیست ما شما را یاری می کنیم که سوله دست دوم بخرید و به شما یاد می دهیم که چطور قرارداد ببندید که با خرید سوله دست دوم ضرر نکنید. پس مطالب زیر را دنبال کنید.

سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه
سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه
سوله,ساخت سوله,سوله سبک,سوله ارزان,اجرای سوله,سوله سازی,لیست قیمت سوله دست دوم,طراحی سوله,سوله خرپایی,امیر سوله,سوله کارخانه,سوله انبار،سوله کارگاه,سوله نمایشگاه

قرارداد بستن سوله دست دوم

 1 - در درجه اول باید سوله دست دومی که خریداری می کنید دفترچه محاسبات داشته باشد اما فقط این کافی نیست، زیرا دفترچه های محاسباتی را می توان با داده های غلط هم عرضه کرد، پس باید دفترچه محاسبات آن سوله را از فروشنده دریافت کنید، سپس به سازمان نظام مهندسی شهرتان ببرید و به کارشناسان آن سازمان برای بررسی و تایید ارائه دهید، تا از پایداری و استقامت سوله اطمینان حاصل فرمایید. نکته دیگری که در اینجا حائز اهمیت می باشد این است که بعد از تایید شدن دفترچه باید اطمینان حاصل کنید که فروشنده دقیقا همان سازه ای را به شما بدهد که دفترچه محاسباتش را به شما داده است و نه یک سازه دیگر. ( یادتان باشد که بیشتر سازه هایی که به عنوان دست دوم به فروش می رسد را با آهن های ضایعات و فولاد st33 می سازند و به عنوان سوله دست دوم به شما می فروشند پس حتما دفترچه محاسبات را جدی بگیرید ) برای اطلاع از اینکه بدانید دفترچه محاسبات چیست بر روی کلمه دفترچه محاسبات کلیک کنید.)

2 - سعی کنید که سازه هایی را خریداری کنید که نصب هستند نه سازه های د مونتاژ شده، زیرا ممکن است شما آن سازه را خریداری کنید و سپس در زمان نصب ببینید که سازه باهم جفت نبوده و ابعاد متفاوتی دارد و حتی جای پیچ و مهره آن ها با هم مطابق نیستند، مطمئناٌ اگر رعایت نکنید، دچار خسارت زیادی می شوید. یا می توانید حتما در قرار داد قید کنید که سازه باید در محل شما نصب شود و در صورت عدم نصب و مشکل بیعانه شما و مبلغی که پرداخت کرده اید با حساب ضرر و زیان به شما برگردانند. یادتان باشه که در زمان قرارداد سوله دست دوم باید از فروشنده ضمانت اجرایی بگیرید تا نتواند شما را دور بزند، و اگر مشکلی در سازه و یا نصب آن بود بتوانید به واسطه آن ضمانت مبلغ پرداختی خود را باز پس بگیرید. ( خیلی اهمیت دارد که در زمان واریز بیعانه برای عقد قرارداد ، ضمانت اجرایی را دریافت کنید زیرا اگر پول را واریز کردید ممکن است دیگر رنگ ضمانت اجرایی را نبینید )

3 - سازه های دست دوم مشخص است که بعد از گذشت زمان رنگ آنها افت می کند و شخص فروشنده آن را دوباره رنگ آمیزی می کند، باید قبل از رنگ آمیزی سوله را ببینید و از سلامت آهن آلات آن مطلع شوید زیرا همانطور که گفتم ممکن است سازه دارای وصله هایی با آن ضایعات باشد و بعد از رنگ آمیزی شما متوجه آن نشوید.
مطمئن شوید که کلیه قطعات یک سوله به شما فروخته می شود، این یعنی سازه خریداری شده باید دارای ( وال پست ، بیس پلیت ، فریم های ستون و سقف ، استرات ، باد بند های ستون و سقف ، و تیر ریزی سقف را داشته باشد و تمامی این قطعات را در قرارداد بنویسید.
 
4 - قیمت را در قرارداد سوله دست دوم  حتما یا به متراژ مشخص کنید و یا اگر می خواهید به کیلو گرم خریداری کنید حتما برای آن یک بازه تغییر وزن مشخص کنید ( این بازه نباید بیش از یک کیلوگرم باشد ) حالا چرا این نکته اهمیت دارد؟ زیرا در بسیاری از موارد فروشنده ها سوله را به صورت وزنی به فروش می رساند و به شما به عنوان مثال میگویند این سازه در هر متر ۳۰ کیلوگرم است، حال ممکن است فروشنده دروغ بگوید و یا در بهترین شرایط اشتباه کند و اگر در نهایت وزن سازه بجای ۳۰ کیلوگرم ۴۰ کیلو گرم شد می خواهند ما به تفاوت این ده کیلو گرم را هم از شما دریافت کنند، در این صورت شما بسیار ضرر می کنید. موارد زیادی هست که سوله دست دوم خریداری کرده اند ولی در نهایت با همین ترفند کلاهبرداری بیش از قیمت یک سوله نو هزینه کرده اند، پس این موضوع را جدی بگیرید و در مفاد قرارداد خیلی ریز شوید. و اضافه شدن وزن را اگر بیش از یک کیلوگرم بود به گردن فروشنده بیندازید.

5 - همانطور که در بند اول هم اشاره شد باید دقت کنید که سوله دست دومی که خریداری می کنید حتما می بایست قبلا هم در شهر نصب می بوده. دلیل ابن نکته این است که: ساخت سوله برای هر شهر متفاوت است و هر شهر استانداردهای خودش را دارد. به عنوان مثال بار برف تهران با بار برف دماوند یا شمال یا بندرعباس متفاوت است و عملا نمی شود سوله ای که برای بار برف تهران ساخته شده را در دماوند نصب کرد، زیرا با یک برف سنگین که در آنجا سوله ریزش می کند و ضررهای جبران ناپذیری را به بار می آورد.


کارگاه امیر سوله تمامی نکات بالا را برای ساخت سوله های خود رعایت می کند ( ساخت سوله نو ) و به هیچ عنوان اینهایی که گفته شد زیاده خواهی نیست و حق شماست پس بشدت بر رعایت این موارد محکم باشید. احتمال ۹۹٪ وقتی فروشنده دست دوم ببیند که شما این شرایط را برای خرید دارید در لحظه بستن قرارداد با شما قرارداد نمی بندد، اگر این اتفاق افتاد بدانید که خیلی درست و دقیق جلو رفتید و طرفی که روبروی شماست یک کلاه بردار است نه یک فروشنده منصف.​​​​​​​

در این بخش می خواهیم نکات مهم در خرید سوله دست دوم را به شما بگوییم

سوله های دست دوم از نظر من به دو دسته تقسیم می شوند ، یکی سوله دست دوم واقعی و دیگری سوله دست دوم دروغین ، که ما در مورد دروغین ها در بالا صحبتهای زیادی کردیم اما در مورد سوله های واقعی باید گفت:

سوله های دست دوم واقعی سوله های قدیمی هستند که به صورت تیر ورقی بسیار سنگین ساخته شده اند و جرو سوله دست دوم ارزان نیستند زیرا هر چقدر هم هر کیلوگرم را ارزانتر از ساخت سوله نو بدهند ، باز آنقدر از لحاظ وزنی سنگین هستند که خیلی اختلاف قیمتی با قیمت هر متر مربع سوله سبک ندارند پس ما به شما پیشنهاد می دهیم که برای دریافت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱21185457تماس حاصل فرمایید و در مورد ساخت سوله نو اطلاعات کاملی از ما دریافت کنید.

خب اگر تا اینجا نکات مثبتی را متوجه شدید و اگر نمی خواهید از سوله دست دوم استفاده کنید روی لینکهای زیر به ویژه ** گام اول و دوم ساخت سوله ** کلیک کنید تا ما بتونیم آموزش های مفیدی به شما بدهیم که شما بهترین و ارزانترین سوله متناسب با شغل خودتان انتخاب کنید و همچنین در مورد ریزه کاری های قرارداد هم در گام های بعدی صحبت خواهیم کرد.

راستی ، واقعا کم هستند سایتهایی که واقعیت ها را به دور از تبلیغات ارایه می دهند ، لطفا اگر فکر می کنید این مقاله به شما کمکی کرده یک کامنت در آخر همین صفحه بنویسید برای ما و بعد به سراغ گام های بعدی بروید. این کار شما کمک می کنه به ما ، تا رتبه بهتری در گوگل بگیریم و افراد بیشتری با این مطالب آشنا بشوند و بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند. از اینکه وقت گذاشتید و این مقاله را خواندید صمیمانه از شما متشکریم

***** گام اول و دوم برای ساخت سوله  ( با ارزش ترین اطلاعات برای ساخت سوله نو )  *****

گام سوم : معرفی انواع سوله 

گام چهارم و پنجم : اهمیت دفترچه محاسبات سوله + بهترین روش قرارداد بستن ساخت سوله

نکات مهم در خرید سوله دست دوم